втілене

  • «Кров’янка»

    Короткометражний ігровий фільм режисера й сценариста Аркадія Непиталюка «Кров’янка» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Сказ»

    Короткометражний ігровий фільм режисерки й сценаристки Марисі Нікітюк та співсценариста Дмитра Сухолиткого-Собчука «Сказ» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Перед виборами»

    Короткометражний ігровий фільм режисера Володимира Адамчо «Перед виборами» (2016) за однойменним сценарієм Олександра Геревича…

Справедливість для всіх

24.09.2017


Синопсис ігрового повнометражного фільму 

Добровольці-революціонери, які повернулися з АТО, відчайдухи, натхненні ідеєю сучасних українських «Робін Гудів», об'єднуються, щоб вершити справедливість. Вони забирають гроші у казнокрадів та повертають їх державі, пенсіонерам, лікарням, дитячим притулкам. Воїни вважають за честь боротися з ворогами української громади та державності, стати в один ряд з героями, не бояться загинути. Усі вони кваліфіковані бійці та безжалісні вбивці.

Банда успішно викрадає міністра, повертає з його офшорних рахунків гроші та переводить у рівних частинах пенсіонерам. Коли розноситься ця новина, до банкоматів стоять черги, але люди щасливі з такого. Простий народ підтримує героїв.

Слідчий вигадує план, як упіймати банду. Він організовує пастку, обставляючи все так, щоб банда спробувала викрасти саме того чиновника, якого вони прикриватимуть. Месники-«Робін Гуди» приймають виклик, адже для них сенс не у відбиранні грошей та їхньому перерозподілі. Їхня мета – зламати корупційну державну систему та звільнити громадянське суспільство від цього ярма. Для бандитів головним є прецедент незгоди та боротьби за віру в чесноти та українську націю. Тому вони вважають, що це боротьба з ворогами української державності.

Незважаючи на пастку та кількість охорони казнокрада-наживки, бандитам вдається викрасти чиновника.

І після того, коли ніхто не чекає та всі думають, що вони сховаються, месники вчиняють наступний, заздалегідь спланований, зухвалий захід становлення справедливості. Проте система міцна й готова опиратися.

Слідчий захоплений цими відчайдухами. Коли спецпідрозділи вбивають майже всіх бандитів і захоплюють одного з ватажків, слідчий звільняє ватажка, допомагає йому вибратись і тікає разом із ним.

Слідчий із середини надломив систему своїм вчинком, розірвав поруку та сам звільнився з корупційного рабства, щоб очистити душу.

Коментарі