втілене

  • «Кров’янка»

    Короткометражний ігровий фільм режисера й сценариста Аркадія Непиталюка «Кров’янка» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Сказ»

    Короткометражний ігровий фільм режисерки й сценаристки Марисі Нікітюк та співсценариста Дмитра Сухолиткого-Собчука «Сказ» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Перед виборами»

    Короткометражний ігровий фільм режисера Володимира Адамчо «Перед виборами» (2016) за однойменним сценарієм Олександра Геревича…

Фільм Марини Артеменко «Не менше 50 кг» вже взяв участь у десяти кінофестах – в Україні, Росії та Бразилії; виборов два призи як найкращий ігрова стрічка. У першій половині червня короткометражна картина, три варіанти сценарію якої оприлюднені, проаналізовані й обговорені у Сценарній Майстерні, рушає також на міжнародні форуми до Бердянська та португальського Сетубала.

Стрічка змагатиметься в короткометражній конкурсній програмі 16 Бердянського міжнародного кінофестивалю, який проходитиме від 2 до 8 червня цього року.

У португальському ж портовому місті Сетубал, що розташоване на південно-західному узбережжі Піренейського півострова, «Не менше 50 кг» демонструватиметься у програмі «Панорама» 26 міжнародного кінофестивалю Festroia, що він триватиме від 7 до 16 червня.

Нагадаємо, що фільм Марини Артеменко вже брав участь у низці кінофестів, переважно російських, де виборов кілька нагород:  названий журі однією з трьох найкращих ігрових картин на фестивалі «Ти не сам» у Ярославлі та найкращою ігровою стрічкою на кінофорумі «Бачення» в Кємєрові.

Нагадаємо, що сюжет комедійної короткометражки «Не менше 50 кг» обертається навколо проблеми молодої дівчини, котра не може вчасно потрапити на робоче місце, маючи меншу вагу, аніж та, на підняття якої запрограмований ліфт офісної меґабагатоповерхівки.

Стрічку продюсував Ігор Савиченко, і її створено 2013 року продукційними зусиллями компанії «Директорія кіно» як дебютний фільм за повної фінансової підтримки Державної служби з питань кінематографії.

**
Також фільм у першій половині 2013 року брав і бере участь у таких кінофестах:

 **

Три варіанти сценарію фільму «Не менше 50 кг» дивіться на сайті СЦЕНАРНА МАЙСТЕРНЯ

Коментарі