втілене

  • «Кров’янка»

    Короткометражний ігровий фільм режисера й сценариста Аркадія Непиталюка «Кров’янка» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Сказ»

    Короткометражний ігровий фільм режисерки й сценаристки Марисі Нікітюк та співсценариста Дмитра Сухолиткого-Собчука «Сказ» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Перед виборами»

    Короткометражний ігровий фільм режисера Володимира Адамчо «Перед виборами» (2016) за однойменним сценарієм Олександра Геревича…

23 травня, о 16:00 в Галереї центру науки та мистецтв «DIYA» відбудеться показ короткометражних фільмів молодих українських режисерів і майстер-клас сестер Артеменко, повідомляє організатор заходу WOW Film.

У програмі – роботи Елізи Віссаріонової, Валерія Конюхова, Марини та Оксани Артеменко, Олесі Моргунець-Ісаєнко, Наталії Гарипової, Тетяни Войтович, Анастасії Тітової та Павла Ковтуна.

По завершенні перегляду Марина та Оксана Артеменко проведуть майстер-клас «Від ідеї до фестивалю», покликаний ознайомити з усіма етапами створення кінострічки.

Практичне завдання майстер-класу, за задумом WOW Film, – мотивувати учасників зібрання на створення документального фільму про Фундацію Регіональних Ініціатив, в якому зніматиметься і який зніматиме кожен бажаючий гість проекту.

Центр культури та мистецтв «DIYA» розташовано на території Національної кіностудії художніх фільмів імені О.Довженка (проспект Перемоги, 44).

КоментаріЗалишити коментар

Ім'я:

Коментар: