втілене

  • «Кров’янка»

    Короткометражний ігровий фільм режисера й сценариста Аркадія Непиталюка «Кров’янка» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Сказ»

    Короткометражний ігровий фільм режисерки й сценаристки Марисі Нікітюк та співсценариста Дмитра Сухолиткого-Собчука «Сказ» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Перед виборами»

    Короткометражний ігровий фільм режисера Володимира Адамчо «Перед виборами» (2016) за однойменним сценарієм Олександра Геревича…

26 березня 2015 року на церемонії закриття ХІІ Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UА закликали звільнити Олега Сенцова, повідомила «Телекритика».

Організатори Docudays UA нагадали, що 11 травня 2014 року у Сімферополі співробітники російських правоохоронних органів затримали українського кінорежисера Олега Сенцова. Йому було пред’явлено безпідставне звинувачення у підготовці терористичного акту.

Спільнота українських кінематографістів, вважаємо арешт Олега Сенцова брутальним проявом політичних репресій та вимагаємо від російської влади негайно звільнити його.

Гості фестивалю з різних країн світу протягом фестивального тижня записали відео-звернення на підтримку Олега, які було показано на церемонії закриття фестивалю.

Олег Сенцов є учасником Сценарної Майстерні.

КоментаріЗалишити коментар

Ім'я:

Коментар: