втілене

  • «Кров’янка»

    Короткометражний ігровий фільм режисера й сценариста Аркадія Непиталюка «Кров’янка» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Сказ»

    Короткометражний ігровий фільм режисерки й сценаристки Марисі Нікітюк та співсценариста Дмитра Сухолиткого-Собчука «Сказ» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Перед виборами»

    Короткометражний ігровий фільм режисера Володимира Адамчо «Перед виборами» (2016) за однойменним сценарієм Олександра Геревича…

Міжнародне журі секції «Паралелі та зустрічі» 21-го Фестивалю європейського кіно, що відбувся 19-25 липня в Палічі та Суботіці (Сербія), розділило нагороду за найкращий фільм між стрічками «Плем’я» Мирослава Слабошпицького (Україна) та «Free Range – балада про схвалення світу» Вейко Иунпуу (Естонія).

У рішенні журі йдеться: «В одному з фільмів є таке речення: «Люди, які намагаються бути собою, не надто симпатичні». Щоб зафільмувати хороше кіно, потрібно робити складний вибір, ігнорувати очікування, наражатися на небезпеку. Ми ухвалили, що справедливо віддати нагороду двом фільмам, автори яких не побоялися вчинити саме так – без остраху за реакцію глядачів – і представили унікальні зразки кіномистецтва».

До складу журі ввійшли: Невена Матовіч (кінокритик, Сербія), Трістан Пріімеґі (кінокритик, редактор, Естонія), Хав’єр Ґарсія Пуерто (кінокритик, фестивальний відбірник, Іспанія).

palicfilmfestival.com

КоментаріЗалишити коментар

Ім'я:

Коментар: