втілене

  • «Кров’янка»

    Короткометражний ігровий фільм режисера й сценариста Аркадія Непиталюка «Кров’янка» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Сказ»

    Короткометражний ігровий фільм режисерки й сценаристки Марисі Нікітюк та співсценариста Дмитра Сухолиткого-Собчука «Сказ» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Перед виборами»

    Короткометражний ігровий фільм режисера Володимира Адамчо «Перед виборами» (2016) за однойменним сценарієм Олександра Геревича…

Перегляд стрічки відбудеться 29 травня о 19:00 у великій залі столичного кінотеатру "Кінопанорама".

«ІГОР ШАМО. ПОСТЛЮДІЯ» - це єдиний фільм про Ігоря Шамо, українського композитора, якого кияни особливо люблять за знамениту пісню «Києве мій».

Минуло понад 50 років із часу першого виконання цієї пісні, вона лунає на вулицях Києва й сьогодні. Виконуються твори Шамо, представлені в різних музичних жанрах, видаються клавіри й партитури, численні записи зберігаються у фондах. Однак його головний твір, його ВІДКРИТТЯ НОВОГО ЖАНРУ - хор-опера «ЯТРАНСЬКІ ІГРИ» ніколи не був виконаний. Автори фільму ініціюють виконання фраґментів хору-опери та пропонують своє візуальне вирішення.

Постлюдія - POSTLUDE (буквально) після гри.

Виробництво «Inspiration Films» на замовлення Державного агентства України з питань кіно. 2014 р.

Режисер-постановник Юля Лазаревська, оператор-постановник Микола Мандрич, звукорежисери Дмитро Скрипка, Артем Мостовий, продюсер Світлана Зінов’єва.

Фільм знімався в Києві та німецькому місті Фульда.

КоментаріЗалишити коментар

Ім'я:

Коментар: