втілене

  • «Кров’янка»

    Короткометражний ігровий фільм режисера й сценариста Аркадія Непиталюка «Кров’янка» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Сказ»

    Короткометражний ігровий фільм режисерки й сценаристки Марисі Нікітюк та співсценариста Дмитра Сухолиткого-Собчука «Сказ» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Перед виборами»

    Короткометражний ігровий фільм режисера Володимира Адамчо «Перед виборами» (2016) за однойменним сценарієм Олександра Геревича…


Сценарій ігрового короткометражного фільму

Жанрові ознаки: пригодницький

Коментарі1. Головний герой у часі не переміщувався. Він блефував, намагаючись тим самим уберегти уподобану ним кнайпу від закладання вибухівки, як йому здалося, молодиком у капюшоні. 2. Підклавши вибухівку, він помстився за хамське обслуговування і особисту образу в іншій кнайпі: "17. ІНТ. ІНША КНАЙПА - ДЕНЬ

Рука з перснем на безимяному різко ставить на барну стійку недопиту каву. ШИНКАР за стійкою незадоволено дивиться на того, хто поставив філіжанку.

ШИНКАР
Слухай, діду! Не подобається наша кава, шуруй куди хочеш. Що знову не так? То решти йому не додали, то щось не те йому сказали, то кава якась не така... Мало в місті кав'ярень? Чого до нас ходиш? Он поряд є - через дорогу напроти!

Руки, на одній з яких - перстень на безиімяному, дістають окуляри, відкриваюють "Книгу скарг", що лежить на барній стійці. Вона пуста, деякі сторінки видрані.

Рука пише у книзі. Шинкар з кривою посмішкою дивиться на людину, яка пише. Коли запис закінчено, Шинкар бере книгу, читає і зухвало посміхається. Потім робить свій запис під щойно зробленим. Дає прочитати скаржнику: "Іди в сраку!".

Написав Олексій Мазур, 20:55 17.01.2019

Вітаю.

Заплутали ви мене. В кінці не дуже зрозуміло. Мені здалось, що Старий настільки довго мандрував у часі, що зустрів себе ж у кнайпі молодого. Ця незрозумілість найголовніший недолік вашої історії.

Щодо ідеї. Тема переміщень в часі вже неоднарозово була висвітлена в кінематографі. Тому варто було б хоча би пояснити з якою ціллю головному герою підкладати вибуховий пристрій. Те, що він служив сапером ще не є приводом підкладати вибухівку. Не побачив жодного пояснення чому він це зробив. Навіть якщо у головного героя не все в порядку з головою, то це все одно потрібно поянити в сценарії. Але ж навпаки він виглядає досить притомною людиною.

Головний герой одночасно є антигероєм. Важливо зазанчити, що роблячи головного героя підкладачем вибухівки в громадських місцях без ніякої на те причини ви не викликаєте до нього ніякого співпереживання.

Ще раз повторюсь, що я не зовсім зрозумів сюжет. Але, якщо виходити з того, що я зрозумів, то головний герой абсолютно "непривабливий".

Написав Cергій Янович , 19:19 17.01.2019