втілене

  • «Кров’янка»

    Короткометражний ігровий фільм режисера й сценариста Аркадія Непиталюка «Кров’янка» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Сказ»

    Короткометражний ігровий фільм режисерки й сценаристки Марисі Нікітюк та співсценариста Дмитра Сухолиткого-Собчука «Сказ» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Перед виборами»

    Короткометражний ігровий фільм режисера Володимира Адамчо «Перед виборами» (2016) за однойменним сценарієм Олександра Геревича…


Cценарій ігрового короткометражного фільму


КоментаріТривале мовчання головного героя мені здається штучним за вуха притягнутим фактором. Як і ігнорування похорону батька у період тренувань. Інша річ, якби батько помер напередодні змагань. А не за два тижні до "проходки". До речі, я так і не зрозумів, скільки той штангіст мовчав. Батько помер за два тижні до "проходки". Потім дівчина героя жаліється, що той другий місяць мовчить. А та "проходка" - це і є ті змагання, де герой переміг? Але тоді він мав мовчати два тижні, а не понад місяць, щоби можна було сказати, що пішов другий місяць його мовчання. Чи ті змагання, де герой переміг - це не проходка. А за скільки після смерті батька відбулися змагання, де Петро здолав Нетребу? Я для себе з'ясувати хочу, бо може прогледів у тексті.

Написав Олексій Мазур, 17:32 09.12.2018

Питання по "Штангісту".
1. Навіщо головний герой холоднокровно втопив трьох кошенят? У випадку з Герасимом і Му-му - зрозуміло. А тут - ні.
2. Штангіст не розмовляв два місяці? А він до магазинів ходив? Мабуть же щось їв протягом цього часу. Як він собі їжу купляв? М'ясо, приміром. Пальцям тицяв на товар?
3. А про що має розповісти глядачеві випадок з чоловіком, що впав з даху багатоповерхівки? І чому він лишився живим і тільки накульгувати став? В чому задум і геніальність епізоду?
4. Похоронити батька для Петра - це всього три дні. Дорога туди, похорон і назад. Можна було би поїхати і приїхати. І тренуваннями надолужити. А надто - з таким як у Петра ентузіазмом. І тоді не довелося б грати у мовчанку, теж не зовсім зрозумілу своїм смислом. Таке враження, що вона лише для того, аби кіно було б.
5. А якби головний герой побачив по телевізору Шварценеггера зі звуком?

Написав Олексій Мазур, 17:11 09.12.2018