втілене

  • «Кров’янка»

    Короткометражний ігровий фільм режисера й сценариста Аркадія Непиталюка «Кров’янка» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Сказ»

    Короткометражний ігровий фільм режисерки й сценаристки Марисі Нікітюк та співсценариста Дмитра Сухолиткого-Собчука «Сказ» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Перед виборами»

    Короткометражний ігровий фільм режисера Володимира Адамчо «Перед виборами» (2016) за однойменним сценарієм Олександра Геревича…

Режисер-колаборант саша кирієнко, який знімав цьогорік у калінінграді на замовлення каналу "росія" третій сезон серіалу "Преступление" - про російських слідчих прокурорів - успішно відпітчингувався у Держкіно з дитячим фентезі "Коло життя".

Ніхто йому ані словом не дорікнув. Все нормально. Подумаєш, прославляв силовиків країни-окупанта, тих, хто запроторив Олега Сенцова за грати на 20 років.

Отакі в нас Держкіно, експертна комісія і вся кінематографічна "еліта". ГНИЛЬ малоросійська...

Ви так і не стали УКРАЇНЦЯМИ. Навіть після Революції Гідності. Навіть попри російсько-українську війну. Ваше дружне мовчання - це ваша, покидьків, справжня ціна.

Ніщо не пробудило в вас ані Совісті, ані Гідності. Ви не громадяни. Бидло мовчазне! Саме через ваше мовчання саші кирієнки і надалі залюбки працюватимуть на окупантів, а потім преспокійно почуватимуться тут, в Україні. Бо ніхто їм за це нічого не скаже.

Це саме те мовчання, яке вбиває. І не лише морально. Ви пробачили саші 13 тисяч українців, загиблих від російських куль, снарядів, нелюдських тортур у полоні за прихильність Україні. Бо не пригадали йому жодної смерті. Промовчали.

"Раби, підніжки, грязь Москви!". Такими народилися, нині живете і помрете такими.

КоментаріЗалишити коментар

Ім'я:

Коментар: