втілене

  • «Кров’янка»

    Короткометражний ігровий фільм режисера й сценариста Аркадія Непиталюка «Кров’янка» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Сказ»

    Короткометражний ігровий фільм режисерки й сценаристки Марисі Нікітюк та співсценариста Дмитра Сухолиткого-Собчука «Сказ» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Перед виборами»

    Короткометражний ігровий фільм режисера Володимира Адамчо «Перед виборами» (2016) за однойменним сценарієм Олександра Геревича…

Про це на ФБ-сторінці Конкурсу написала користувачка Людмила Бойко. Ось її аргументація:

"Згідно з регламентом конкурсу ( http://www.kinoua.org/ua/reglament ), "Учасник" і "Журі" - це різні сторони і ніде не йдеться про їхнє можливе поєднання в ОДНІЙ ОСОБІ. Бо це очевидний, само собою зрозумілий, НЕПРИПУСТИМИЙ абсурд.

Регламент дозволяє надсилати на конкурс роботи людям незалежно від фаху, але там немає дозволу надсилати на конкурс роботи ЧЛЕНАМ журі.

Про те, що члени Журі не оцінюють свої роботи у випадку їхнього надсилання - ніде в регламенті немає, бо регламентом не передбачена така надзвичайна ситуація. Вона виходить за межі регламенту, як, вочевидь, здорового глузду та елементарної етики.

Отже, участь в конкурсі на правах конкурсантів членів журі - НЕ ПЕРЕДБАЧЕНО регламентом, а значить є ПОРУШЕННЯМ. І воно має бути усунуто не в наступному конкурсі, а ВЖЕ ЗАРАЗ.

Якщо ж не хочете (а дарма) прибирати з переліку переможців дві роботи членів журі, тоді у вас в регламенті є пункт: "Оргкомітет має право корегувати кількість Сценаріїв-переможців та вводити додаткові заохочення для учасників Конкурсу".

Відтак, ви можете додати до цьогорічних 10 переможців ще дві роботи, які здобули найвищі бали після оголошених. Я пропоную два шляхи виходу з конфліктної ситуації".

Поки "Своє кіно", знайшовши оптичне формулювання для визнання неетичності поєднання конкурсанта і члена журі в одній особі, все одно ніяк не збирається виправляти ситуацію в цьогорічному конкурсі та ігнорує будь-які пропозиції щодо цього.

Максимум, що від добилися люди від Оргкомітету - це розгляд питання експертною радою про унеможливлення подібної практики у майбутніх конкурсах.

Також за темою:

«Своє кіно» - унікальний конкурс, де перемогу здобувають… члени журі (доповнено позицією Оргкомітету)
http://screenplay.com.ua/blog/?id=598

КоментаріЗалишити коментар

Ім'я:

Коментар: