втілене

  • «Кров’янка»

    Короткометражний ігровий фільм режисера й сценариста Аркадія Непиталюка «Кров’янка» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Сказ»

    Короткометражний ігровий фільм режисерки й сценаристки Марисі Нікітюк та співсценариста Дмитра Сухолиткого-Собчука «Сказ» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Перед виборами»

    Короткометражний ігровий фільм режисера Володимира Адамчо «Перед виборами» (2016) за однойменним сценарієм Олександра Геревича…

На мою публікацію (читай тут: http://screenplay.com.ua/blog/?id=591), яку я надіслав до оргкомітету конкурсу, отримав відповідь:

"Добрий день, Олексію!

Надаємо Вам офіційну відповідь оргкомітету проекту «Дивись українське» на лист, який надійшов у неділю (3 березня) на офіційний e-mail Проекту.

Ми поважаємо позицію та думку кожної людини, але залишаємо за собою право не коментувати меседжи у соціальних мережах, а надаємо відповіді на офіційні запити.

Відповідаючи на Ваш лист, повідомляємо, що Олександр Кирієнко не входить до складу журі конкурсу сценаріїв «СВОЄ КІНО-3» та участь режисера Олександра Кирієнка в екранізації сценаріїв-переможців конкурсу «СВОЄ КІНО-3» проекту «Дивись українське» не передбачається.

Звертаємо Вашу увагу на те, що команда проекту «Дивись українське» налічує понад 100 експертів та фахівців кінематографічної галузі (продюсери, режисери, оператори, композитори, сценаристи, художники - постановники, звукорежисери та інші) у своїй абсолютній більшості, мають принципову позицію щодо ситуації в країні та є справжніми патріотами України!

З огляду на це, поєднання у Вашому тексті «триколора» агресора та назви нашого Проекту, а саме «.. «Дивись українське»... під російським триколором», є неприпустимим! Проект «Дивись українське» створюють та підтримують справжні патріоти нашої з Вами країни.

Оскільки, зазначене поєднання не відповідає ні духу, ні сенсам проекту «Дивись українське» та несе образу громадянській позиції та гідності учасників Проекту, просимо Вас видалити його з тексту Вашої публікації.

З повагою, оргкомітет Проекту «Дивись українське».

Я був радий почути від оргкомітету запевнення у патріотизмі причетних до конкурсу спеціалістів кінематографічної галузі. Вірю.

Сподіваюся, що таких режисерів як Саша Кирієнко через їхню токсичність не буде ні в цьогорічному конкурсі, ні у наступних.

Переконаний, що своїм негідним вчинком як режисера, так і громадянина Саша Кирієнко назавжди позбавив себе можливої участі у цьому проекті у всі подальші роки його проведення.

Після такого кричущого прояву колабораціонізму він не має права на повагу в українському кінематографічному середовищі.

Цілком задоволений викладеною оргкомітетом позицією та на знак повного порозуміння я охоче роблю крок на зустріч і прибираю з минулої публікації свідомо вжиту мною різку метафору. Щасливий, що мої побоювання не справдилися.

Так само у залагодження конфлікту розраховую і на символічний жест з боку Оргкомітету - що мене буде розблоковано на ФБ-сторінці проекту "Дивись українське".

Творімо українське майбутнє разом!

КоментаріТак мене і не розблокували. То за що ж я отримав бан? За свою патріотичну позицію і осуд Саши Кирієнка? За що я був заблокований?

Написав Олексій Мазур, 16:41 07.03.2019

Залишити коментар

Ім'я:

Коментар: