втілене

  • «Кров’янка»

    Короткометражний ігровий фільм режисера й сценариста Аркадія Непиталюка «Кров’янка» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Сказ»

    Короткометражний ігровий фільм режисерки й сценаристки Марисі Нікітюк та співсценариста Дмитра Сухолиткого-Собчука «Сказ» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Перед виборами»

    Короткометражний ігровий фільм режисера Володимира Адамчо «Перед виборами» (2016) за однойменним сценарієм Олександра Геревича…

Активний учасник журі і режисер попередніх конкурсів кіносценаріїв "Своє кіно" в рамках проекту "Дивись українське" http://www.kinoua.org/ua/contest Саша Кирієнко знімає у Калінінграді кіно про російських слідчих для "России-1": http://screenplay.com.ua/blog/?id=590 .

Співачку МАRUV через гастролі в рф справедливо не пустили на Євробачення. А Саша поїхав до Калінінграду знімати кіно про тих, хто шив справу Олегу Сенцову. Прославляти силовиків країни-окупанта. Їхніх "доблесних" слідчих. Конкретно. І що? Чи буде якась реакція?

Невже Саша і надалі, коли все там відзніме, буде запросто задіяний у зйомках для наступного "Свого кіна"? Якісь висновки будуть чи ні? Чи Саша знову спокійно сяде у журі конкурсу? І отака людина з Калінінграду оцінюватиме роботи і зніматиме сценарії-переможці конкурсу під гаслом "Твори українське майбутнє"?

Це Саша Кирієнко творитиме українське майбутнє? А під яким прапором? Бо зараз Саша працює на триколор, на "Россию-1", адже саме для цього каналу знімає.

Хіба вчинок Саши Кирієнка не є прикладом відкритої кінематографічної, а з нею і громадянської колаборації з ворогом? Чому ж наші кіношники мовчать як води в рота набрали? Чи їм аж настільки байдуже?

Навіщо тоді ці картини про добре і світле, коли на виході маємо такий ганебний результат у виконанні члена журі і режисера таких картин?

P.S. Після того, як поставив це питання на ФБ-сторінці проекту "Дивись українське", під егідою якого проходить конкурс кіносценаріїв "Своє кіно", мене там миттєво забанили - позбавили можливості залишати коментарі. Оце така відповідь?

КоментаріЗалишити коментар

Ім'я:

Коментар: