втілене

  • «Кров’янка»

    Короткометражний ігровий фільм режисера й сценариста Аркадія Непиталюка «Кров’янка» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Сказ»

    Короткометражний ігровий фільм режисерки й сценаристки Марисі Нікітюк та співсценариста Дмитра Сухолиткого-Собчука «Сказ» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Перед виборами»

    Короткометражний ігровий фільм режисера Володимира Адамчо «Перед виборами» (2016) за однойменним сценарієм Олександра Геревича…

Український режисер, сценарист і продюсер Олександр Кирієнко знімає другий сезон російського детективного серіалу "Преступление". Кіномитець детально звітує про це на персональній сторінці у Фейсбуку. https://www.facebook.com/sasha.kyriyenko

Серед постів - відео як він на правах режисера урочисто розбиває таріль перед началом знімального процесу, численні краєвиди Калінінградського порту, а також світлини зі знімального майданчику, на яких бачимо російських акторів в кителях силовиків країни-окупанта. Робота іде дружно, весело. Ніби Росія нам не агресор та й ніякої війни немає.

От інформація про "Преступление" з російського сайту "Кино-театр.ру":

"В небольшом приморском городке совершено жестокое убийство: в багажнике утонувшей машины обнаружено тело 18-летней девушки. Расследование поручено следователю Александре Москвиной (Дарья Мороз), которая дорабатывает последние дни перед отъездом в столицу на новое место службы. Теперь ей придется задержаться и ввести в курс дела своего нового напарника - Андрея Чистякова (Павел Прилучный).

Расследование сразу обещает быть сложным - и полностью оправдывает ожидания. В деле замешаны многие: семья, родственники, школьные друзья и враги, деловые знакомые родителей жертвы. Следователи вынуждены разрабатывать сразу несколько версий. Острые драматические события захватывают все больше участников, дело становится все запутанней. Личная жизнь самих следователей переплетается с линией основного расследования. Под подозрение попадают все главные герои.

Сложная психологическая драма поднимает вопросы человеческих ценностей, волнующих каждого: верность и предательство, цинизм и сострадание, месть и смирение. Один из основных вопросов, который ставит фильм, - удастся ли героям сохранить себя и остаться людьми?".

А от, як пише про "Преступление-2" сайт "ТриколорTVмаг" https://tricolortvmag.ru/article/serials/2019-01-23-startovali-semki-vtorogo-sezona-detektiva-prestuplenie-s-pavlom-priluchnym-i-darey-moroz/ :

"Продолжению быть: стартовали съемки второго сезона детектива «Преступление»

Первый сезон «Преступления» прошел на «России 1» с успехом

В нынешней кинематографической Мекке, самой западной точке России, стартовали съемки второго сезона детективного сериала «Преступление».

Режиссером стартовых серий выступил Максим Василенко, над вторым сезоном работает Александр Кириенко, снявший до этого немало мелодрам и мини-сериалов для телевидения.

В числе его недавних работ значатся проекты «Питер-Москва», «Перекрестки». Еще он главный на съемочной площадке другого детективного ремейка, на этот раз израильского, который производится для Первого канала, – «Русалки», где, к слову, Александру Кириенко удалось посотрудничать с Дарьей Мороз. И нынешние съемки станут их уже второй совместной работой.

Компанию на съемочной площадке продолжения «Преступления» Дарье Мороз и Павлу Прилучному составят Мария Миронова, Виталий Кищенко, Артем Ткаченко, Владислав Ветров и Николай Козак.

Дата выхода второго сезона пока неизвестна, премьера новых эпизодов «Преступления» состоится на телеканале «Россия 1».

В Україні ж серед іншого Кирієнко відомий фільмом "Помаранчеве небо" (2006 р.):

"Помаранчеве небо — фільм українського кінорежисера Олександра Кірієнка. Сюжет стрічки розвивається на фоні подій Помаранчевої революції 2004 року. Фільм входить до трійки так-званих фільмів "помаранчевої хвилі" до якої входять "Помаранчеве небо", "Прорвемось" та "Оранжлав".

Фільм вийшов в український прокат 2 березня 2006 року.

Гасло фільму — «Революція — це кохання»

В основі стрічки лежить історія любові студентки Іванни і сина губернатора області Марка.

У Марка блискуче сплановане майбутнє — навчання в престижному західному виші, така ж забезпечена наречена. Його турботи — вибір марки автомобіля, в якому клубі провести вечір з такими ж снобами і циніками з багатих сімей.

Іванна емоційна, непередбачувана, їй не байдуже не тільки її майбутнє, але і майбутнє своєї країни. Вона увірвалася в життя Марка помаранчевим вихором і змінила його за лічені хвилини. Вони несхожі, вони навіть говорять різними мовами, але головне тепер — любов". https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D1%80%D0%B0%D0%BD%D1%87%D0%B5%D0%B2%D0%B5_%D0%BD%D0%B5%D0%B1%D0%BE

Олександр Кирієнко також екранізував дві короткометражки за сценаріями-переможцями конкурсу "Своє кіно" (2016) проекту "Дивись українське - твори своє майбутнє": "Клоун" і "На своїй землі".

Так я от думаю, це нормально чи ні? Яке, все-таки, небо українському режисерові миліше - наше чи російське? Яке рідніше? Чи воно йому всюди однакове і немає різниці бо мистецтво поза кордонами і над політикою? І навіть російсько-українською війною? Десятком тисяч загиблих українських воїнів і цивільних? Скалічених тіл і життів? Одне з яких - твого колеги Олега Сенцова! Один за Україну в тюрмі сидить, інший - для "России-1" у Калінінграді знімає. Про доблесних російських слідчих.

Творчій людині, кіномитцю отак просто можна поїхати у Калінінград і як ніде нічого знімати "Преступление-2" про російських силовиків? А совість взагалі є чи ні? Не кажучи вже про патріотизм. Чи все це ніщо у порівнянні з кіномистецтвом? А воно про совість нічого не говорить? У жодному фільмі?

Чого ще Росія не зробила, щоби Саша Кирієнко не їздив туди знімати кіно про російських силовиків для "России-1"? Чи нема такого військового "преступления" проти українців, на яке б український режисер зважив? Якщо так, то може краще залишитися, де зараз знімаєш? Чи тут теж робота чекає, без якої не створити українського майбутнього? А воно точно буде українським?

КоментаріНегідницю МАRUV через пісенні гастролі в рф справедливо не пустили на Євробачення. А активний учасник журі і режисер попередніх конкурсів "Своє кіно" Саша Кирієнко поїхав знімати кіно про тих, хто шив справу Олегу Сенцову. Прославляти силовиків країни-окупанта. І що? Чи буде якась реакція? Чи Саша і надалі, коли все там відзніме, буде спокійно задіяний у зйомках для "Свого кіна"? Чи знову спокійно засяде у журі? Якісь висновки будуть чи ні? Хіба вчинок Саши Кирієнка не є прикладом відкритої кінематографічної, а з нею і громадянської колаборації з ворогом? Чому кіношники мовчать як води в рота набрали? Чи їм аж настільки байдуже? Навіщо тоді ці картини про добре і світле, коли на виході маємо такий ганебний результат у виконання члена журі і режисера таких картин?

Написав Олексій Мазур, 12:11 03.03.2019

Олексій, пропоную копнути глибше.

Центральний захисник донецького «Шахтаря» Ярослав Ракицький став гравцем санкт-петербурзького «Зеніту», повідомляє офіційний «твіттер» «Зеніту».
https://www.championat.com/football/news-3662675-zenit-objavil-o-perehode-rakickogo.html

Знаю також, що на цьому сайті серед сценаристів присутні толерантні до окупанта-росії.

Зрештою, далеко і ходити не потрібно. Просто прислухайтесь до розмов у громадському транспорті або деінде.

Факт. Ми живемо серед цих людей. Потрібно виховувати молоде покоління в дусі україноцентризму. Старше покоління, яке заражене синдромом малоросійства, лише могила виправить.

Написав Сергій, 06:07 13.02.2019

Спецслужби Литви дізналися, для чого Росія використовує БілорусьРосія планує використовувати Білорусь як "буфер" і послідовно зміцнює військові потужності в Калінінградській області, щоб в разі необхідності почати військові дії протягом 24-48 годин.

Про це повідомляє білоруський "Інтерфакс" з посиланням на дані Департаменту держбезпеки і військової розвідки Литви.

"Дислоковане в області військове угруповання послідовно зміцнюється, відновлюється стара і створюється нова військова інфраструктура, формуються нові військові частини, поставляються нові озброєння і бойова техніка, на сухопутних і морських полігонах області проводиться інтенсивна військова підготовка", - цитує агентство документ, опублікований у вівторок.

У документі наголошується, що Білорусі в російській військовій доктрині надається роль "буферної" держави.

Зазначається, що РФ використовує територію країни для планування військових операцій і демонстрації військової потужності, а військова інтеграція і економічна залежність, яка поглиблюється, знижує можливості Мінська здійснювати незалежну оборонну та безпекову політику.

За даними литовських спецслужб, розширюючи військову присутність в Калінінградській області Росія підвищує здатність вести військові дії протягом 24-48 годин з моменту отримання наказу.
https://www.pravda.com.ua/news/2019/02/5/7205777/

Написав Олексій Мазур, 12:01 05.02.2019

Саша Кирієнко забанив автора допису на своїй ФБ-сторінці.

Написав Олексій Мазур, 17:51 29.01.2019

Залишити коментар

Ім'я:

Коментар: