втілене

  • «Кров’янка»

    Короткометражний ігровий фільм режисера й сценариста Аркадія Непиталюка «Кров’янка» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Сказ»

    Короткометражний ігровий фільм режисерки й сценаристки Марисі Нікітюк та співсценариста Дмитра Сухолиткого-Собчука «Сказ» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Перед виборами»

    Короткометражний ігровий фільм режисера Володимира Адамчо «Перед виборами» (2016) за однойменним сценарієм Олександра Геревича…

Ганна ЛегкаНародилась в Донецьку. Закінчила Донецький державний університет за спеціальністю «біохімія». Працює в Інституті невідкладної та відновної хірургії ім. В. К.Гусака АМН України науковим співробітником.

Творчий доробок

Від 2009 до 2011 років написала три п'єси: «Медіа», «Газовий котел в кредит», «Ким ви були в минулому житті». Ніде не друкувалась.

П’єса «Газовий котел в кредит» була написана для проекту «Селище міського типу» лабораторії сучасної драматургії (ЛСД), якій проходив у рамках фестивалю «Гогольфест» у вересні 2010 року.

З технічних причин п’єса на фестивалі не була прочитана, та на її основі написаний сценарій короткометражного фільму для кінопроекту «Україно, goodbye!», що його взяв до роботи режисер Євген Матвієнко. Для того ж кінопроекту написаний і затверджений ще один сценарій короткометражного фільму – «Металобрухт».