втілене

 • «Кров’янка»

  Короткометражний ігровий фільм режисера й сценариста Аркадія Непиталюка «Кров’янка» (2016) за однойменним сценарієм…

 • «Сказ»

  Короткометражний ігровий фільм режисерки й сценаристки Марисі Нікітюк та співсценариста Дмитра Сухолиткого-Собчука «Сказ» (2016) за однойменним сценарієм…

 • «Перед виборами»

  Короткометражний ігровий фільм режисера Володимира Адамчо «Перед виборами» (2016) за однойменним сценарієм Олександра Геревича…

Наталя БлокКонтакти: 

Сценаристка, драматургиня, художниця-концептуалістка.

Про сценарій та майбутній фільм "На тому березі":
У цьому проєкті для мене багато пластів, він розповідає не тільки неможливу історію кохання між учнем і вчителькою в умовній "сірій зоні", а й про те, наскільки нам, українцям, взагалі не вистачає кохання, любові й прийняття між собою. Світ розділяє нас усіма засобами – віковими, ідеологічними, національними, територіальними. Але ми мусимо зберегти любов один до одного, бо тільки вона допомагає вижити і залишитися людьми.

**

Народилася 18 липня 1980 року в Херсоні. Закінчила Херсонське училище культури за спеціальністю «керівник театрального колективу» у 2000 році.

Працювала журналісткою. Згодом почала займатися громадською діяльністю.

У своїй творчій діяльності Наталія Блок підіймає проблеми ґендерної. Живе і працює в Херсоні, розлучена, виховує трьох дітей.

Наталія Блок є постійною учасницею всеукраїнських та міжнародних фестивалів, які об'єднують сучасних драматургів і художників.

Разом із Мариною Усмановою заснувала феміністичну організацію «Інша».

Творчість

 • 2002 — п'єса «А чи є жінки», презентація на фестивалі сучасного мистецтва «TERRA FUTURA».
 • 2003 — п'єса «Щастя в дітях».
 • 2007 — відео-арт «Мама і Папа», презентація на фестивалі сучасного мистецтва «TERRA FUTURA».
 • 2008 — епізод у вербатіме «Молодість старість», презентація на фестивалі «Лютий-Февраль», організованому центром імені Вс. Мейєрхольда, режисер Андрій Май; Інсталяція «Генолічільнік», презентація на фестивалі «ГОГОЛЬФЕСТ».
 • 2009 — п'єса «Чалдфрі»; авторка і режисерка вистави «Емо тру», презентація на фестивалі «Лютий-лютий».
 • 2013 — п'єси «М'ясо», «Зона»,«Г. Херсон»; фото-проект «Один день няні», презентація на фестивалі «TERRA FUTURA».
 • 2014 — п'єса «Вулиця Декабристів», презентація на фестивалі «Тиждень актуальної п'єси»; п'єса «Опариші», презентація на фестивалі «Любимівка» (Москва); відео-арт «Неймовірна життя самотніх дітей», представлений в кіноальманаху «Дивне»; фільм «Немає Логіки», презентація на фестивалі «Херсон-Документ: Туди або назад»; п'єса «Любов сільніше», лонг-ліст конкурсу п'єс «Драмма ЮА».
 • 2015 — режисерка вистави «Тижемать» (у співавторстві з Мариною Усманова), презентація на фестивалі Рівності; п'єса «Не будеш до», презентація на фестивалі «Лютий-Лютий»; відео-арт «Дивна дівчина і інопланетянин Жан-Поль», презентація в Національному музейному комплексі Мистецький арсена; документальний фільм «66%»; учасниця виставки «Над Богом», авторка медіа-арту «Два Шевченко і машина часу», «Аліна і Адольф», «Сюжет» в співавторстві зі Стасом Волязловським; п'єса «Фото-топлес», перзентація на фестивалі «ГОГОЛЬФЕСТ»; акторка п'єси і постановниця вистави «Стигма», м. Херсон.
 • 2016 — учасниця фестивалю НХШ: Сайнс Арт, виставка в Єрмілов Центрі, автор проекту «Postfood», інсталяція з Групою низьких температур; відео-арт «Олів'є», презентація на виставі «Не знімай мене з дерева»; п'єса «Фото-Топлес», поставлена ​​в театрі «Дах», режисер Юрій Сушко; п'єса «Своє-Чуже», представлена ​​на міжнародному драматургічному конкурсі «Ремарка».

Сценарії та синопсиси