втілене

  • «Кров’янка»

    Короткометражний ігровий фільм режисера й сценариста Аркадія Непиталюка «Кров’янка» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Сказ»

    Короткометражний ігровий фільм режисерки й сценаристки Марисі Нікітюк та співсценариста Дмитра Сухолиткого-Собчука «Сказ» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Перед виборами»

    Короткометражний ігровий фільм режисера Володимира Адамчо «Перед виборами» (2016) за однойменним сценарієм Олександра Геревича…

Дякую всім несподіваним читачам моїх сценаріїв. Певен, що їх буде більше. Напевне будуть і глядачі: Катериною періодично цікавляться, правда, з наміром переробити під російській ринок. Але зникне пікантна складова, як то переробка сюжету Т.Г. Шевченка, лишається космополітична мелодрама, таких у сусідів пачками випускають, а ми тут їм заздримо. Тому все ж таки думаю, що українці швидше зацікавляться. Навіть не так: я вірю. :) Щодо Довбуша та нібито десакралізації: навіть Гнат Хоткевич, чия книга була для мене джерелом інформації, спирався на сухі поліцейські протоколи. А в них сказано: здирництво (по нашому - рекет). Хочеться градації, як у Макмерфі з "...гнізда зозулі". Судячи з коментів, намацати це вдалося: ми бачимо Довбуша спочатку просто опришком, але після того, як шляхтичі вбили хлопчика (основний пафос радянського фільму про Довбуша 1950-х років) опришки починають вже ідейну національно-визвольну боротьбу. З рештою, загибель Довбуша теж не на полі брані, а під хатою коханки. Що так само повертає його на землю. Тобто, земний грішний чоловік. Ну і альтернативна версія загибелі: справді, влада могла просто спровокувати Довбуша, аби той не помирав героєм. З рештою, якщо вже довкола сценаріїв іде якась розмова - давайте пробивати кіна :)))

Коментарі



Залишити коментар

Ім'я:

Коментар: